5 Mayıs 2009 Salı

SAÇ BOYALARI

Sağlıklı, pırıl pırıl saçlar ve anlamlı, canlı saç boyası kişisel yansımanızın önemli öğeleridir. Logona Kozmetik bitkisel saç boyalarıyla ister saçınızın doğal rengine nüans katabilir, isterseniz rengini güçlendirip derinleştirebilirsiniz. Saçınızın doğal yapısına ve doğal rengine zarar vermeden saçınızı tamamen yeni bir tona boyayabilir ya da tek tek renk bölümleri oluşturabilirsiniz.

Kimyasal boyalar, saldırgan bir şekilde saçın doğal pigmentlerini bozarak yerine sentetik boyaları yerleştirirler. Böylece orijinal saç renginiz geri dönüşsüz olarak tamamen değişmiş olur. Oysa saçın doğal renk pigmentlerininsaçı stabilize etme özelliği vardır. Dolayısıyla sıkça kimyasal boyalarla boyanan saçlarda, bu özellik kaybolduğu için,çabuk kırılma ve matlaşma görülür. LOGONA Bitkisel Saç Boyaları saçın sadece pulsu tabakasına ve dış yüzeyine yerleşir. Saçın doğal rengini veren renk pigmentleri doğal bitkisel boyanın arasından ışıldamasını sürdürür. Yeni saç renginiz, doğal saç renginizin ve bitkisel saç boyasının kombinasyonu ile ortaya çıkar.

LOGONA doğal saç boyası saçı güçlendirirken oldukça doğal bir şekilde hacim artışı da sağlar. LOGONA Bitkisel Saç Boyalarının parlaklık verici etkisi, saçın pulsu tabakasındaki pürüzlerin giderilmesine ve bu sayede yoğun bir ışık yansıması oluşmasına dayanmaktadır

LOGONA Bitkisel Saç Boyaları’nda renk verici olarak , kontrol altında biyolojik yetiştirilmiş kına, sinameki, ceviz, barut ağacı, indigo, kurkuma, rhatany, pancar, kahve ve hatmi kullanılmaktadır. Ayrıca buğday proteini ve jojoba yağı gibi yüksek kaliteli bitkisel bakım maddeleri ile de saça boyama sırasında kalıcı bir bakım yapılmış olmaktadır. Boyama sonunda saç yapısı fark edilir şekilde iyileşmekte, saç ek bir hacım kazanmakta ve son derece kolay taranır hale gelmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder